پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت، حسابداری و توسعه اقتصادی

اطلاعات تماس تلفن تماس با دبیرخانه: 71053199-021
نمابر: -
آدرس وب سایت: www.confme.ir
آدرس ایمیل: info@confme.ir

توضیحات آگهی

ثبت‌نام و شرکت در همایش

معرفی همایش

با استعانت از خداوند متعال، " پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت، حسابداری و توسعه اقتصادی " با حمایت مؤثر ارگان ها، سازمان ها و مجامع علمی و دانشگاهی شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام برگزار خواهد کرد. 

کشورهای توسعه یافته با به کارگیری دانش و فناوری مسیر پیشرفت و توسعه را برای خود هموار کرده‌اند. آنچه که در این بین همانند حلقه‌ای‌ گمشده است، وجود مدیریت در هماهنگ‌سازی امور و به نتیجه رساندن دستاوردهای علمی در قالب طرح‌های تجاری و در نهایت تولید ثروت است.

با نگاه به مسیر حرکت کشورهای پیشرفته در جهان، به اهمیت مدیریت، اقتصاد و حسابداری پی میبریم. کشورهایی که با استفاده از متدهای به روز مدیریتی، منابع مالی خود را افزایش داده اند و به عنوان نتیجۀ طبیعی این امر، به اقتصاد و فناوری قدرتمند دست یافته اند. در حقیقت مدیریت، اقتصاد و حسابداری مانند حلقه های زنجیر به یکدیگر متصل هستند و نقص و کمبود در یکی از این زمینه ها، به نقصان در دیگر جنبه ها منجر خواهد شد.

این علوم با تلفیق دانش ریاضی، مدیریت و اقتصاد، سعی در بهبود وضعیت سیستم های تولیدی و سازمان ها دارد. به همین دلیل تبادل دانش میان رشته ای بین متخصصان علم اقتصاد، مدیریت و حسابداری دارای اهمیت ویژه ای است. یکی از روش‌های رسیدن به این هدف، شرکت در کنفرانس‌ها و کنگره های تخصصی است.

رویکرد دبیرخانه علمی و اجرایی در برگزاری این کنفرانس، جلب مشارکت تمامی مراکز علمی و حرفه ایی ، تعامل با انجمن های ملی و بین المللی مرتبط و دعوت از صاحبنظران برجسته با هدف تعامل علمی از یک سو و افزایش خود باوری علمی در کشور، تمرکز بر مسائل و چالشهای روز می باشد.

با توجه به اهمیت این موضوع و با هدف بررسی متدهای بومی و بین المللی در عرصه اقتصاد و تببین راهکارهای مدیریتی و اقتصادی پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت، حسابداری و توسعه اقتصادی توسط شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام در دی ماه 98 برگزارخواهد گردید. امید است با اتکال به خداوند متعال و تلاش کمیته علمی، با برگزاری این کنفرانس بتوانیم گامی هرچند کوچک در راه اعتلای کشور عزیزمان برداریم. در این راه دست همه تلاشگران اجرایی و کلیه صاحبنظران علمی را به گرمی می فشاریم.

محورهای همایش

  • مدیریت
  • حسابداری
  • اقتصاد
  • کارآفرینی
  • توسعه اقتصادی

ویژگی ها

تاریخ برگزاری پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸
ساعت برگزاری: ---
محل برگزاری: گرجستان- تفلیس

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 17
تعداد بازدید: 467
تاریخ انقضاء: ۱۳۹۹-۱۰-۱۰ ۱۶:۵۸:۰۰
در مجموعه ها: کنفرانس و همایش