ششمین همایش بین المللی مطالعات اقتصادی و مدیریت در جهان اسلام

اطلاعات تماس تلفن تماس : 02177891053
09378294786
ایمیل دبیرخانه : info@Oconf.ir

ساعات پاسخگویی : شنبه تا چهارشنبه 8 صبح الی 4 بعدازظهر
پنجشنبه ها 8 صبح الی 12

توضیحات آگهی

با استعانت از خداوند متعال، " مرکز بین المللی همایشها و سمینارهای توسعه پایدار علوم جهان اسلام" با حمایت مؤثر ارگان ها، سازمان ها و مجامع علمی و دانشگاهی برگزار خواهد شد. باتوجه به اهمیت موضوع و همچنین نقش سازنده آن در جامعه ، دبیرخانه اجرایی انتظار دارد این همایش با مشارکت متولیان این امر که در یک طیف گسترده و مرتبط با زنجیره طراحی ، برنامه ریزی، مدیریت و اجرا اعم از مسئولین، متخصصین ، مهندسین ، کارشناسان و صاحب نظران می باشد برگزار گردد. تا با ارائه جدیدترین مقالات و دستاوردهای علمی و تجربی روز دنیا توسط پژوهشگران و محققین در راستای ارتقای سطح علمی با هدف افزایش توسعه و ترویج علوم و فنون بنیادین در این حوزه و در نهایت افزایش بهره وری و نهایتا توسعه همه جانبه و صحیح جامعه گامی استوار برداریم.

تاکنون گردهمائیهای متعددی پیرامون مسائل مختلف علوم  برگزار شده است؛ اما با توجه به اهمیت موضوع توسعه و ترویج علوم و فنون بنیادین در جامعه و ضرورت تبادل اطلاعات صاحب نظران این حوزه، تیم برگزارکننده با هدف ايجاد فرصتي مناسب براي تبادل اطلاعات و ارایۀ دستاوردهاي پژوهشي و علمی انديشمندان، پژوهشگران و دست‌اندرکاران حوزه های مختلف همایش فوق را برگزار خواهد کرد.

رویکرد دبیرخانه علمی و اجرایی در برگزاری این برنامه ، جلب مشارکت تمامی مراکز علمی و حرفه ایی ، تعامل با انجمن های ملی و بین المللی مرتبط و دعوت از صاحبنظران برجسته با هدف تعامل علمی از یک سو و افزایش خود باوری علمی در کشور ، تمرکز بر مسائل و چالشهای روز ، طراحی محتوای علمی و کاربردی برای مسئولین می باشد .

امید است با حمایت محققان و صاحب نظران عزیز این مرز و بوم بتوان گامهای استواری در جهت توسعه پایدار علوم و فنون بنیادین در جامعه اسلامی برداشت.

محورهای همایش

اقتصاد:

مديريت اقتصاد-اقتصاد بازرگاني-اقتصاد عمومي و دولتی-اقتصاد منابع-رويکردهاي نوين در اقتصاد جهاني-اقتصاد جهاني- اقتصادمقاومتی و تحقق جهاد اقتصادی -مردمی سازی اقتصاد

مدیریت:

علوم مدیریت و نقش آن در توسعه پایدار- مدیریت کشاورزی-مدیریت محیط زیست- مدیریت فناوری اطلاعات- مدیریت دانش- مدیریت استراتژیک - مدیریت کارآفرینی- مدیریت ورزشی- مدیریت آموزشی-مدیریت صنعتی- مدیریت شهری-مدیریت بحران و پدافند غیرعامل-مدیریت بازرگانی- مدیریت MBA- مدیریت اجرایی- مدیریت دولتی

تاریخ های مهم

مهلت ارسال مقالات: 15 اسفند 1398

مهلت واریز هزینه: 3 روز پس از تایید پذیرش اولیه

برگزاری همایش: 17 خرداد 1399

ویژگی ها

تاریخ برگزاری 17 خرداد 1399
ساعت برگزاری: ---
محل برگزاری: ---

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 67
تعداد بازدید: 571
تاریخ انقضاء: ۱۳۹۹-۱۰-۲۹ ۰۵:۱۳:۰۰
در مجموعه ها: کنفرانس و همایش